Інформація про харчування

Інформація про харчування дітей
у закладі дошкільної освіти №88

Керуючись законом України "Про дошкільну освіту", "Про охорону дитинства", "Про заабезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення", спеціальним наказом Міністерства освіти і науки України від 15.08.2006 року №620/563 "Щодо невідкладних заходів з організації харчування дітей у дошкільних, загальноосвітніх позашкельних навчальних закладах", Постановою Кабінету Міністрів України від 21.11.2004 №1591 "Про затвердження норм харчування у навчальних та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку", відповідно до розпорядження міського голови від 16.08.2018 №1097 "Про створення робочої групи з питань розробки меню для дітей у закладах дошкільної та загальної середньої освіти міста Дніпра", повідомлення департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради від 04.01.2019 №9/3-2 та з метою організації якісного, збалансованого, різноманітного, вітамінізованого харчування дітей у дошкільному навчальному закладі повідомляємо батьківську громаду про те, що вартість харчування у ЗДО з 02.01.2019 року за результатами процедури закупівлі підвищилася та змінилися реквізити оплати за харчування дітей в дошкільному навчальному закладі. Організацію харчування в КЗДО №88 ДМР у 2021 році здійснює ТОВ "Контракт Продрезерв 5", за результатами тендеру департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради.

Оплата за харчування для батьків, діти яких відвідують дошкільний навчальний заклад:

- на одну дитину раннього віку (ясла) - 33 грн. 01 коп

13 грн. 01 коп - батьківська плата (41%)

19 грн. 48 коп - за рахунок бюджету (59%)

- на одну дитину дошкільного віку - 63 грн. 20 коп

25 грн. 91 коп. - батьківська плата (41%)

37 грн. 29 коп. - за рахунок бюджету (59%)

ПОЛІТИКА В СФЕРІ БЕЗПЕКИ ХАРЧОВОЇ ПРОДУКЦІЇ

Комунальний заклад дошкільної освіти (дитячий садок) №88 Дніпровської міської ради маючи на меті забезпечення здоров'я і задоволеності харчових потреб вихованців забов'язується:

1. Задовольняти потреби вихованців КЗДО №88 ДМР в якісному, безпечному, здоровому харчуванні.

2. Контролювати безпеку харчової продукції відповідно до вимог законодавства України за допомогою діючої системи безпеки харчової продукції заснованої на принципах аналізу небезпек і критичних контрольних точок - НАССР.

3. Мінімізувати ризик здоров'ю вихованців та забезпечувати санітарний стан приміщень і території КЗДО №88 ДМР відповідно до вимог законодавства України.

4. Постійно і ретельно контролювати процес обробки харчової продукції на кухні КЗДО №88 ДМР, а саме: закупівлю сировини у перевірених постачальників, контроль показників її безпеки, температурні і часові параметри процесу приготування їжі, смак, запах, колір готових страв.

5. Аналізувати і покращувати систему безпеки харчової продукції заснованої на принципах аналізу небезпек і критичних контрольних точок - НАССР.