Літнє оздоровлення

«Літнє оздоровлення в найкращому закладі дошкільної освіти міста»

В літній період наші малюки проводять багато часу на ділянці, на свіжому повітрі. Саме в літній період діти отримують максимум позитивних вражень, гарних емоцій. Вихователі приділяють багато уваги рухливим іграм, фізкультурним розвагам, загартовуючим процедурам. Цей весь період ми називаємо оздоровчим.

Цілі оздоровчого періоду:

-         зміцнення здоров’я дітей (емоційного, фізичного, психічного);

-         фізкультурно-оздоровче зміцнення – зміцнення фізичного здоров’я та психічного благополуччя;

-         вітамінізація дитини, як вітамінами  з овочів і фруктів які заложені в денний раціон харчування так і вітамінізація вітаміном D через сонячні проміні які потрапляють на кожу дитини;

-         загартовуючи заходи (контрастне обливання ніг і рук, ходьба босоніж, ранкова гімнастика).

Ранкова гімнастика проводиться кожного ранку обов’язково з музичним супроводом та рухливими іграми.

Хоча на дворі і літо, пора відпусток та канікул, але кожного дня у дітей відбуваються заняття за літнім розкладом, та індивідуальними заняттями за потребою дитини та за бажанням вихователя.

А після тихої години дітям дозволяють у ліжечках зробити масаж та корегуючи гімнастику під спокійну музику.

Особливості пори року

В обов’язковому порядку ранкова гімнастика та фізкультурні заняття проводяться на вулиці. Щодня проводяться загартовуючи процедури. Обов’язково вихователями організовується наглядова діяльність за сонцем, вітром, комахами, рослинами. На ділянці закладу є город з клумбами, за якими спостерігають та доглядають діти нашого закладу.

Деякі моменти

Але хоча і літо на вулиці, гарна погода, чудовий настрій не слід забувати про перевтому дитини. Перевантаження серцево-судинної, кістково-мязової системи може привести до небажаних наслідків, через це, обов’язково змінювати рухливі ігри спокійними, та не слід забувати про головні убори, без яких не можлива прогулянка.

Консультації для батьків:

«Виховуємо любов’ю». «Взаємодія ЗДО та сім’ї», «Ранній вік – час для формування психіки дитини», «Роль батьків у вихованні дитини», «Традиції трудового виховання в сім’ї», «Єдність вимог ЗДО та сім’ї у вихованні дошкільнят».