Наш дитячий садок

“Дивовижний садок”

У нашому великому мегаполісі є невеликий  Чечелівський район. Здавалось, а що тут особливого? А саме у цьому районі і знаходиться наш дивовижний садок, який має назву “Весна”. Вроді б то  на перший погляд і звичайний садок, але  по справжньому “особливий”.

Наш дитячий садочок - це казкова країна, дивовижна, маленька та дуже затишна, а діти, які потрапляють  до неї слабкими, сором’язливими і беззахисними, із часом перетворюються на сміливих, сильних, розумних та вихованих дошколят. У нашій  країні дитинства кожне маля здолає любі негаразди і перешкоди, своїми  гарними вчинками, та веселими посмішками, які лунають на нашому подвір’ї.

У нашому закладі діти пізнають навколишній світ, навчаються спілкуватися один з одним, грають, співають, доглядають за рослинами,тощо. А у вечорі, дорогою додому, будуть безустанно розповідати про те, як дивовижно, та яскраво минув їх день. А вже наступного дня знову, будуть бігти до улюбленого садочка за новими враженнями, та незабутніми емоціями.

Зробити дитину щасливою-це головна задача нашого закладу!

А що для дитини щастя?

На нашу думку, коли дитину розуміють, поважають, рахуються з її думкою, та люблячи пригортають до себе, і є  справжнє щастя. І робиться тепло на душі від того, що бачимо посмішку, радість, довіру дитини, яка пригортається до свого вихователя, бо він для дитини, це не чужа людина.

"Кожне слово вихователя повинно нести в собі

добро, справедливість, красу і цьому суть.

У цій справі немає дрібниць, одне слово може

зруйнувати в дитині віру у Вас, збентежити

дитячу душу"

Ми не шкодуємо тепла свого серця, світла свого розуму у роботі з нашими дітьми, бо згодом-вони наше майбутнє. Саме тому наш садочок “Весна” для нас особливий.