Чечелівський район. КЗО ЗДО № 88 ДМР

30 жовт. 2020

ЕКОЛОГІЧНЕ ВИХОВАННЯ ДІТЕЙ ДОШКІЛЬНОГО ВІКУ

"ПРИРОДА - НЕ ТІЛЬКИ СЕРЕДОВИЩЕ НАВКОЛО НАС, А Й ВСЕНАРОДНЕ ДОБРО І БАГАТСТВО, ЗА ЯКЕ КОЖНИЙ ГРОМАДЯНИН НАШОГО СУСПІЛЬСТВА ВІДПОВІДАЄ..." В. О. СУХОМШИНСЬКИЙ ДОШКІЛЬНИЙ ВІК ХАРАКТЕРИЗУЄТЬСЯ ПІДВИЩЕНОЮ ДОПИТЛИВОСТЮ В РІЗНИХ СФЕРАХ, АЛЕ ОСОБЛИВИЙ ІНТЕРЕС ДІТИ ПРОЯВЛЯЮТЬ ДО ПРИРОДИ. ТОМУ ЕКОЛОГЧНЕ ВИХОВАННЯ У ДИТЯЧОМУ САДОЧКУ "ВЕСНА" ЗАЙМАЄ ВАЖЛИВЕ МІСЦЕ В ПІЗНАВАЛЬНОМУ РОЗВИТКУ НАВКОЛИШНЬОГО СВІТУ.
30 жовт. 2020

ВЕСЕЛІ СТАРТИ У ДИТЯЧОМУ САДОЧКУ

АБИ В ПОХМУРІ ОСІННІ ХОЛОДНІ ДНІ ПОДАРУВАТИ РАДІСТЬ НАШИМ ДІТОЧКАМ В ДОШКІЛЬНОМУ ЗАКЛАДІ БУЛИ ПРОВЕДЕНІ "ВЕСЕЛІ СТАРТИ". РОЗВАГИ, ЕСТАФЕТИ ТА ОСІННЯ ФОТОСЕСІЯ НА МАЙДАНЧИКУ ДИТСАДКА
14 вер. 2020

МІСЯЧНИК БЕЗПЕКИ ДОРОЖНЬОГО РУХУ: "УВАГА! ДІТИ НА ДОРОЗІ!"

В КЗО ДНЗ №88 ДМР З 07.09.2020 РОКУ СТАРТУВАВ МІСЯЧНИК БЕЗПЕКИ ДОРОЖНЬОГО РУХУ "УВАГА! ДІТИ НА ДОРОЗІ!! ВІН ТРИМАТИМЕ З 07.09.2020 ДО 02.10.2020. МЕТА ПРОВЕДЕННЯ: ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ БЕЗПЕКИ МАЛЕНЬКИХ ПІШОХОДІВ ДОРОГОЮ ДО ДИТСАДКА. ДЛЯ ТОГО, ЩОБ ДІТИ НЕ ЗАБУВАЛИ ПРАВИЛА БЕЗПЕЧНОЇ ПОВЕДІНКИ НА ДОРОГАХ НЕОБХІДНО ПЛСТІЙНО НАГАДУВАТИ ПРОСТІ І ЗАГАЛЬНОВІДОМІ РЕЧІ З ОСОВ БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ. АДМІНІСТРАЦІЯ ЗАКЛАДУ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ №88 ЗАКЛИКАЄ БАТЬКІВ ПРИДІЛИТИ НЕОБХІДНУ УВАГУ БЕЗПЕЦІ ДІТЕЙ НА ДОРОЗІ. ПАМ'ЯТАЙТЕ - БЕЗПЕКА ВАШИХ ДІТЕЙ НАСАМПЕРЕД ЗАЛЕЖИТЬ ВІД ВАС. НЕ ЛІНУЙТЕСЬ ПОСТІЙНО НАГАДУВАТИ ДІТЯМ ОСНОВНІ ПРАВИЛА БЕЗПЕЧНОЇ ПОВЕДІНКИ НА ДОРОЗІ, ЗВЕРТАЮЧИ УВАГУ НА ОСОБЛИВОСТІ ДОРОЖНЬОГО РУХУ. І ДОТРИМУЙТЕСЬ ПРАВИЛ САМІ, АДЖЕ НАЙКРАЩЕ НАВЧАННЯ - ЦЕ ВАШ ОСОБЛИВИЙ ПРИКЛАД!
8 вер. 2020

1 ВЕРЕСНЯ