Сторінка батьків

З 01.04.2024 року для дітей старшого дошкільного віку відновлюється освітня діяльність за очною формою навчання (змішана форма) на базі Комунального закладу освіти "Дніпровська гімназія № 34" Дніпровської міської ради з понеділка по п'ятницю з 08.30 до 12.30.

При бажанні долучитися до очного освітнього процесу, звертатися до директора або вихователів груп.

Чекаємо дітей!

В КЗДО № 88 ДМР працює інформативно-консультативний центр для батьків:

Формування життєвої компетентності дитини в природному довкіллі через впровадження психолого-педагогічного проектування;
Формування основ компетентності безпечної життєдіяльності дошкільників;
Оздоровча робота в родині;
Батько і мати: спільна любов, єдині вимоги;
Математика на кухні;
Як виховати у дитини доброту, милосердя, чуйність
Профілактика сезонних отруєнь;
Природу слід знати, про неї слід дбати;

10 заповідей батьківства

1. Не чекай, що твоя дитина буде такою, як ти, або - як ти хочеш. Допоможи їй стати не тобою, а собою.
2. Не думай, що твоя дитина: вона божа.
3. Не вимагай від дитини плати за те, що ти для неї робиш: ти дав їй життя, як вона може тобі віддячити? Вона дасть життя іншому, - той - третьому: це незворотній закон вдячноті.
4. Не мстися дитині за власні образи, щоб в старості не істи гіркий хліб, бо що посієш, те й знайдеш.
5. Не відносся до її проблем зверхньо: важкість життя дана кожному по силах, і тому дитині воно не менш важливе ніж тобі. А може й більше. ТОму, що в неї ще не має звички.
6. Не принижуй дитину.
7. Не муч себе, якщо не можеш чогось зробити для своєї дитини, муч - якщо можеш, але не робиш.
8. Пам`ятай - для дитини зроблено недостатньо, якщо не зроблено все.
9. Люби чужу дитину. Ніколи не роби чужому того, що не хотів би, щоб інше робили твоій.
10. Люби свою дитину усякою: не талановитою, невдачливою, дорослою; спілкуючись з нею, радуйся, тому що дитина - це свято, яке поки що з тобою.