ДО УВАГИ БАТЬКІВ!!!

ПРАВИЛА ПРИЙОМУ ДІТЕЙ ДО ЗДО

Прийом дітей до закладу дошкільної освіти здійснюється керівником закладу дошкільної освіти, відповідно до списків, сформованих базою даних на сайті закладу.

Списки дітей на новий навчальний рік формуються в останні дні серпня, але можливий набір дітей протягом календарного року, тільки при наявності вільних місць на сайті електронної реєстрації.

ДОКУМЕНТИ, ЯКІ ПОТРІБНІ ДЛЯ ЗАРАХУВАННЯ ДИТИНИ ДО ЗДО:

1. Заява батьків;

2. Копія свідоцтва про народження;

3. Медична довідка про стан здоров'я дитини + карта профілактичник щеплень (форма 063).

Згідно з п. 3.7 "Положення про електронну реєстрацію першочергово до закладу дошкільної освіти" зараховуються:

- діти пільгових категорій, передбачених чинним законодавством (діти, які постраждали внаслідок Чернобильської катастрофі, діти військовослужбовців, діти з особливими освітніми потребами, що зумовлені порушеннями інтелектуального розвитку та сенсорними та фізичними порушеннями);

- діти з інвалідністю, які не мають протипоказань перебування у ЗДО;

- діти, які перебувають під опікою чи у прийомних сім'ях;

- діти одиноких батьків (виключно вдів, вдівців);

- діти працівників ЗДО у разі виходу на роботу;

- діти і сімей, які прибули з території Автономної Республіки Крим, міста Севастополь та південо-східних регіонів України.

Заявник особисто надає документи, які підтверджують наявність пільг, дані вносяться в картку електроного обліку.

Кабінет Міністрів України затвердив зміни до Положення про заклад дошкільної освіти (Постанова Кабінету Міністрів України від 27.01.2021 року №86), яким визначено право першочергового зарахування дітей до ЗДО таким категоріям:

- проживають на території обслуговування комунального закладу освіти;

- є рідними братами та сестрами дітей, які вже здобувають дошкільну освіту в такому закладі освіти;

- є дітьми працівників такого закладу дошкільної освіти;

- належать до категорії дітей з особливими освітніми потребами;

- належать до категорії дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, які влаштовані під опіку;

- перебувають у складних життєвих обставинах та на обліку в службах у справах дітей;

- діти з-поміж внутрішньо переміщенних осіб чи діти, які мають статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій і збройних конфліктів.